Naujienos

Spalio 12 dieną, Garliavoje vyko tarptautinės kiokušin karatė varžybos "Let's join the fight together". Jos suvienijo per 500 kovotojų iš Lietuvos, Lenkijos, Latvijos ir Danijos. Pagrindinė mintis, kovoti ne tik dėl medalių, bet ir dėl sergančių vaikų. Dalis startinio mokesčio skirta Rimanto Kaukėno paramos fondui. Varžybas organizavo Kauno kiokušin karatė klubai „Osu“ ir „Shori“.

Ramūno Paulauskio nuotrauka

Naujasis karatistų sezonas startavo spalio 6 dieną, Vilniaus karatė lygos (VKL), I etapo, varžybomis. Tapo įprasta, kad šiose varžybose svečių teisėmis dalyvavo ir kuršėniškiai.

Antrus metus iš eilės karatistai vasarą palydėjo stovyklaudami. Kaip ir pernai Kuršėnų Kyokushin karatė klubo DAO treneriai Vygandas Milieška ir Valdemaras Mitkus parašė ir įgyvendino Šiaulių rajono savivaldybės vaikų vasaros poilsio organizavimo projektą „Vasara su karate“. Šio ir Šiaulių rajono savivaldybės sporto paramos projektų pagalba karatistams pavyksta praleisti vasarą aktyviai sportuojant.

Birželio 28-29 dienomis Prahoje (Čekija) vyko Europos kiokušin karatė U16, U18, U20 čempionatas. Šiame čempionate puikiai sekėsi nuvykusiems kuršėniškiams Gvidui Rimkui ir Lukui Neimantui. Abu iškovojo sidabro medalius.

Go to top