Naujienos

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos išvakarėse, kovo 10 d., Lietuvos lengvosios atletikos manieže, vyko vienas didžiausių kiokušin karatė turnyras – „Ippon Cup 2019“. Į turnyrą atvyko virš 1000 dalyvių iš 24 visos Lietuvos kiokušin karatė klubų. Šį renginį, antrus metus iš eilės, suorganizavo karatė klubas „Ippon“.

2018 m. gruodžio 16 d., Vilniuje, vyko paskutiniosios šiais metais kiokušin karatė varžybos, kuriose dalyvavo Kuršėnų karatistai. Į Kalėdinį „Ippon Cup 2018“ turnyrą, kuriame dalyvavo virš 450 sportininkų iš 21 klubo, nuvyko 28 Kuršėnų Kyokushin karatė klubo „DAO“ ir Kuršėnų sporto mokyklos auklėtiniai. Po puikaus pasirodymo Kalėdiniame turnyre paaiškėjo, kad kuršėniškiai iškovojo 3-čią komandinę vietą. Šiose varžybose čempionais tapo: Kornelijus Kaveckas, Teodora Kaveckaitė, Patricija Leščinskaitė, Tomas Mituzas, Gvidas Rimkus, Mėta Salygaitė, Gabija Vitkevičiūtė, Julius Simonovičius, Raigardas Salyga ir Nojus Grikštas. Antrąsias vietas iškovojo: Ieva Pieškutė, Joris Barista ir Kristijonas Pocius. Trečias vietas iškovojo: Kajus Jonaitis, Lukas Neimantas, Ignas Kybartas, Vakaris Kaveckas, Titas Šleževičius, Aronas Pranauskas ir Paulina Baristaitė. Po varžybų sportininkai aplankė Vilniaus miesto eglutę.

Gruodžio 8 dieną Verbūnų mokyklos sporto salėje susirinko virš 120 karatistų ir panašiai tiek pat teisėjų, trenerių, tėvelių ir neabejingų šiai sporto šakai. Į svečius atvyko net 9 klubai „Argus“ Panevėžys, „Ippon“ Vilnius, Jurbarko „Kumite“„Kaminaris“ Mažeikiai, Okinava Klaipėda, „Osu“ Kaunas, „Seiken“ Kaunas, „Shori“ Kaunas ir „Tori“ Šiauliai.

Gruodžio 1 dieną, Jurbarke vyko Vidurio Lietuvos kyokushin karatė taurės varžybos, kurias organizavo „Jurbarko-kumite“ klubas, vadovas Artūras Enčeris. Į šias varžybas buvo pakviesta 13 komandų iš įvairių Lietuvos miestų, kurios suvežė virš 400, 6-18 metų sportininkų. Tarp jų buvo ir 30-ies kuršėniškių komanda, kuri puikiai pasirodžiusi laimėjo 44 kovas ir iškovojo trečiąją komandinę vietą. Antrąją vietą iškovojo Alytaus klubas „Mohikanas“, 56 kovotojai laimėjo 45 kovas ir turnyro laimėtojais tapo Kauno klubas „Fudoshin“, kur 76 sportininkai laimėjo 50 kovų. Komandas, savo įsteigtais prizais apdovanojo seimo narys Ričardas Juška.

Lapkričio 18 dieną, Lietuvos lengvosios atletikos manieže įvyko antrasis iš trijų Vilniaus karatė lygos etapas. Į šį etapą susirinko dalyvauti 20 komandų (virš 500 dalyvių).