Naujienos

Gruodžio 8 dieną įvyko Vilniaus karatė lygos (VKL), 2 etapo (iš 3) varžybos, kuriose ir vėl puikiai pasirodė Kuršėnų karatistai. Tarp 650 dalyvių kovėsi 24 Valdemaro Mitkaus auklėtiniai, kurių pastangų dėka Kuršėnų komanda, po varžybų, puikavosi turnyrinės lentelės trečioje vietoje.

25-us metus skaičiuojantis „Kuršėnų kyokushin karatė klubas Dao“ kartu su Šiaulių r. Kuršėnų sporto mokykla, pirmą kartą Kuršėnuose suorganizavo tarptautinį kiokušin karatė turnyrą – „Kuršėnų taurė 2019“. Kovose jėgas Išbandyti susirinko virš 100 dalyvių iš 8 klubų: Latvijos „Karate skola“, Vilniaus „Ippon“, Kauno „Fortisimus“ ir „Rifas“, Tauragės „Taurus“, „Jurbarko Kumite“, Akmenės „Energija“ ir Šiaulių „Tori“.

Lapkričio 24 dieną į Kėdainių areną susirinko 832 sportininkai iš 46 Lietuvos kiokušin karatė klubų, dalyvauti 2019 metų Lietuvos kiokušin karatė moksleivių taurės varžybose. Šiose varžybose sportininkai kovojo ne tik dėl asmeninių rezultatų, bet ir komandinių, kai varžybų pabaigoje buvo išreitinguoti klubai ir miestai.

Praėjusį savaitgalį (lapkričio 17 d., sekmadienį), Klaipėdoje vyko Vakarų Lietuvos kiokušin karatė 2019 m. taurės varžybos. Šias varžybas 15-tą kartą iš eilės suorganizavo Klaipėdos kiokušin karatė sporto klubas „Okinava“ (vadovė Diana Mačiūtė). Į jas svečių teisėmis buvo pakviestos 10 komandų. Tarp jų buvo ir kuršėniškių – 14-os sportininkų komanda. Daugelis jų kovodami rinko savo asmeninius ir komandinius taškus dvejose rungtyse: kumite – kontaktinės kovos, kata – nekontaktinės kovos.

Spalio 26 dieną, kiokušin karatė klubas „Kumite Jurbarkas“ suorganizavo „Vidurio Lietuvos kiokušin karatė taurė 2019“ varžybas. Į kurias susirinko virš 300, 6-18 metų sportininkų, iš 14 Lietuvos kiokušin karatė klubų. Tarp jų buvo ir 29-nių sportininkų „Kuršėnų kyokushin karate klubo DAO“ ir Kuršėnų sporto mokyklos komanda. Valdemaro Mitkaus treniruojami karatistai buvo nepralenkiami ir iškovojo 1-mos vietos komandinę taurę. Antrąją komandinę vietą iškovojo klubas „Fudoshin“, treneris Nerijus Gediminas (Kaunas), o trečią Lauryno Kasperavičiaus treniruojami „Mohikano“ klubo auklėtiniai iš Alytaus.

Go to top