Vasario 19 dieną, Lengvosios atletikos manieže, į karate varžybas Vilniuje susirinko beveik 700 karatistų iš 15 Lietuvos klubų. Šį gausų turnyrą suorganizavo Vilniaus Kyokushin karate klubas „Ippon“. Į varžybas nuvyko 29 vaikų ir jaunučių amžiaus kategorijų karatistai iš Kuršėnų sporto mokyklos ir Kyokushin karate klubo „DAO“. Vieniems tai buvo pirmieji startai dalyvaujant kovose ant tatamio, kitiems kontrolinės varžybos prieš artėjantį Lietuvos čempionatą.

 Suskaičiavus medalius paaiškėjo, kad sekmadienio vakarą į Kuršėnus parvežta net 19 prizinių vietų:

    3 vietas iškovojo 10 sportininkų: Jokūbas Jonaitis, Teodora Kaveckaitė, Egilija Plyniūtė, Nojus Skurdauskas, Kornelijus Kaveckas, Lukas Neimantas, Tomas Mituzas, Nedas Narbutas, Augustinas Dvarionas ir Dovydas Tichonovas.

    2 vietas iškovojo 2 kuršėniškiai: Nojus Grikštas ir Kristijonas Pocius.

    Čempionais tapo net 7 sportininkai: Vakaris Kaveckas, Miglė Misiulytė, Kajus Jonaitis Titas Černiauskas, Titas Kumža, Domantas Pekštys ir Mėta Salygaitė.

Sportininkus varžyboms paruošė ir į jas lydėjo treneris Valdemaras Mitkus, prie varžybų organizavimo ir pravedimo prisidėjo teisėjai iš Kuršėnų: Emilija Lidytė, Mindaugas Lidys ir Ignas Balčiūnas