2017 metų spalio 21 dieną Sneek mieste, Olandijoje vyko 16-asis tarptautinis turnyras „Waterpoort CUP 2017“. Turnyre dalyvavo apie 250 dalyvių iš 8 Europos šalių.

     Jau tapo tradicija, kad prie daugelio Lietuvos klubų vykstančių dalyvauti į šias varžybas prisijungė ir kuršėniškiai: Mėta Salygaitė finalinėje kovoje nusileido varžovei iš Klaipėdos ir užėmė 2 vietą. Tomas Mituzas, Nojus Grikštas ir Titas Černiauskas savo amžiaus ir svorio kategorijose neturėjo lygių, laimėjo visas kovas ir tapo čempionais. O vaikų iki 40 kilogramų kategoriją papuošė gražus kuršėnietiškas finalas, kuriame po lygios ir atkaklios kovos teisėjai pergalę skyrė Kajui Jonaičiui, o antrąją vietą – Raigardui Salygai.
     Turnyre puikiai sekėsi ne tik sportininkams, bet ir teisėjų brigadai iš Lietuvos. Iš 3 teisėjų, 2 buvo „Kuršėnų Kyokushin karate klubo DAO“ atstovai: Valdemaras Mitkus ir Marius Fokas. Teisėjavimas buvo įvertintas varžybų organizatorių, kurie pageidavo, kad pačiose svarbiausiose suaugusiųjų amžiaus grupės finalinėse kovose teisėjautų būtent kuršėniškiai.
     Tokie puikūs rezultatai parodo, kad bendradarbiaudami „Kuršėnų Kyokushin karatė klubas DAO“ ir Šiaulių r. Kuršėnų sporto mokykla ugdo labai stiprią ir perspektyvią jaunąją karatistų kartą, kuri ateityje turėtų garsinti Šiaulių rajono ir Lietuvos vardą įvairaus lygio varžybose. Tokio pasiruošimo nepavyktų pasiekti be neformaliojo vaikų švietimo krepšelio lėšų, kurių dėka sportininkų rengimas tapo daug kokybiškesnis. O į turnyrą Olandijoje nebūtų pavykę nuvažiuoti be Šiaulių rajono savivaldybės kultūros ir sporto veiklos projektų rėmimo „Kuršėnų Kyokushin karate klubo DAO“ projektui – „Sportuok Kyokushin Karate ir lavink savo kūną bei dvasią“.