Gruodžio 1 dieną, Jurbarke vyko Vidurio Lietuvos kyokushin karatė taurės varžybos, kurias organizavo „Jurbarko-kumite“ klubas, vadovas Artūras Enčeris. Į šias varžybas buvo pakviesta 13 komandų iš įvairių Lietuvos miestų, kurios suvežė virš 400, 6-18 metų sportininkų. Tarp jų buvo ir 30-ies kuršėniškių komanda, kuri puikiai pasirodžiusi laimėjo 44 kovas ir iškovojo trečiąją komandinę vietą. Antrąją vietą iškovojo Alytaus klubas „Mohikanas“, 56 kovotojai laimėjo 45 kovas ir turnyro laimėtojais tapo Kauno klubas „Fudoshin“, kur 76 sportininkai laimėjo 50 kovų. Komandas, savo įsteigtais prizais apdovanojo seimo narys Ričardas Juška.

Labiausiai, prie kuršėniškių komandinio laimėjimo, prisidėjo 15 sportininkų kurie savo kategorijose tapo čempionais: Gabija Vitkevičiūtė, Mėta Salygaitė, Patricija Leščinskaitė, Nojus Grikštas, Geraldas Dvarionas, Kajus Jonaitis, Raigardas Salyga, Šarūnas Neverdauskas, Titas Černiauskas, Julius Simonovičius, Titas Šleževičius, Gvidas Rimkus, Tomas Mituzas, Kornelijus Kaveckas ir Lukas Neimantas. Antras vietas iškovojo 7 sportininkai: Urtė Gedaminskaitė, Teodora Kaveckaitė, Ieva Pieškutė, Paulina Baristaitė, Aronas Pranauskas, Vakaris Kaveckas ir Silvijus Žemeckas. Ir 4 kovotojai užėmė garbingas trečias vietas: Jonas Spuris, Joris Barista, Augustinas Dvarionas ir Domantas Pekštys.

Nors metai jau baigiasi, karatistai tempo nemažina. Š. m. gruodžio 8 dieną (šeštadienį), Verbūnų mokyklos sporto salėje Kuršėnų karatė klubas „Dao“ ir Kuršėnų sporto mokykla organizuoja turnyrą. Kur dėl asmeninių ir komandinių prizų kovos pakviesti svečiai iš įvairių Lietuvos miestų (15 klubų). Kviečiame visus 12.00 val. į varžybas palaikyti sportininkus ir pasigrožėti kovomis.