Birželio 28-29 dienomis Prahoje (Čekija) vyko Europos kiokušin karatė U16, U18, U20 čempionatas. Šiame čempionate puikiai sekėsi nuvykusiems kuršėniškiams Gvidui Rimkui ir Lukui Neimantui. Abu iškovojo sidabro medalius.


Gvidas dalyvavo 60-65kg svorio kategorijoje. Pirmas 3 kovas laimėjo įtikinamai per pagrindinius kovų laikus, be pratęsimų. Įveikti: baltarusis, rumunas ir lenkas. Finalinėje kovoje kuršėniškis dominavo, tačiau praleistas smūgis į šalmą atnešė gruzinui Shota Shubitidze pergalę ir čempiono titulą. Taip pat, finalinėje kovoje gruzino pranašumą teko pripažinti ir Lukui. Kuršėniškis padarė keletą klaidų, už kurias teisėjai jį nubaudė įspėjimais ir pergalę atidavė dar vienam Gruzijos atstovui Davit Mskhaladze. Iki finalo, pačioje sunkiausioje kategorijoje (virš 75 kg) Lukas laimėjo kovas prieš labai pajėgius sportininkus iš Bulgarijos ir Ukrainos.
Po ilgos pertraukos, į Kuršėnus, grįžo medaliai iš Europos kiokušin karatė čempionato. Tikimės, kad ateityje jų bus dagiau ir vis aukštesnės vertės. Jau kitais metais galėsime bandyti atsirevanšuoti ir dėl jų kovoti Gruzijoje.
Sportininkus paruošė ir į varžybas lydėjo Valdemaras Mitkus ir teisėjas Vygandas Milieška.