Sausio 17 dieną, Naisiuose, vyko 2019 metų Šiaulių rajono sporto apdovanojimai. Rinkimus organizavo ir vykdė Šiaulių rajono savivaldybės Sporto taryba, Šiaulių rajono savivaldybės administracijos švietimo ir sporto skyrius, Šiaulių r. Kuršėnų sporto mokykla. Renginį vedė Dovydas Petkus restorano „Baltasis gandras“ direktorius.

Buvo paskelbta 16 įvairių nominacijų. Tarp geriausių Šiaulių r. Kuršėnų sporto mokyklos mokinių „Olimpinių vilčių“ dešimtuke apdovanoti karatistai Gvidas Rimkus ir Lukas Neimantas. Abu sportininkai tapo 2019 m. Lietuvos U-16 čempionais ir Europos kiokušin karatė čempionate, Prahoje iškovojo antrąsias vietas. Aukšti sportininkų pasiekimai ir aktyvi karatistų sportinė veikla lėmė, kad tarp geriausiųjų rajono trenerių išrinktas Valdemaras Mitkus. Specialia seimo narės Rimos Baškienės padėka už ilgametę (25 m.) klubo DAO veiklą ir garbingu „Vyčio“ ženkliuku apdovanotas klubo įkūrėjas ir garbės prezidentas Vygandas Milieška.
Sporto apdovanojimuose pagerbiama už pačius aukščiausius pasiekimus, kurie dažniausiai būna už suaugusiųjų, jaunimo ar jaunių aukščiausio lygio varžybų rezultatus. Tikėtina, kad augantys klubo vaikai nesustos ir tokie renginiai paskatins siekti dar aukštesnių rezultatų.